Květnová biblio aukce 2019 - Mayovky a Verneovky

Aukce číslo 166 bude zahájena dne 23.5.2019 od 18:00 v Aukční síni Vltavín

il. Jan Javorský, vyd. SNDK, Praha, 1965, ed. Karavana, pův. brož, 353s., při hřbetu mírně odlepené lamino, jinak velmi dobrý, sběratelský stav

il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., 2x pův. nakladatelská clpl. vazba, 245+243s., u prvního svazku prasklá přední předsádka, dobrý stav

il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., 2x pův. nakladatelská clpl. vazba, 203+190s., u druhého svazku mírně rozvolněná vazba, dobrý stav

vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., 2x pův. nakladatelská clpl. vazba, 256+250s., mírně odřené a rozvolněné vazby, dobrý stav

il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., 2x pův. nakladatelská clpl. vazba, 241+249s., dobrý stav

vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 222s., mírně ušpiněné desky, dobrý stav

il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 257s., mírně ušpiněné desky, dobrý stav

il. ve frontispisu L. Benett, vyd. Bibliographische Anstalt Adolph Schumann, Leipzig, nedat., pův. nakladatelská clpl. vazba, 255s., dobrý stav

il. Josef Ullrich, II. autorisované vydání, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 3x pův. clpl. vazba, 462+469+425s.

vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat., clpl. převazba, 287s.,

kompletní série, obs. Indiánské léto, Rudý gentleman, Na válečné stezce, Do věčných lovišť a Vinnetouův odkaz, vyd. Návrat, Brno, 1993 a 1994, 5x pův. lamin. vazba, velmi dobrý stav všech svazků

kompletní série, obs. Derviš, Královna pouště, Růže pralesa, Údolí smrti a Lovec sobolů, vyd. Návrat, Brno, 1993, 5x pův. lamin. vazba, velmi dobrý stav všech svazků

kompletní série, obs. Rosita de Rodriganda, Černá oheň Cortejů, V osidlech temných intrik, Klikaté stezky vášní, Pouta víry a beznaděje, Žhavé slunce Mexika 1 a 2, Zákon bohyně Nemesis, vyd. Návrat, Brno, 1994, 8x pův. lamin. vazba, velmi dobrý stav všech svazků

36 ilustrací G. Rouxe, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1896, lipská clpl. vazba s nalepenou ilustrací na předních deskách, 196s., zažloutlé listy s flíčkama, dobrý stav

obálka, 10 obr. příloh a 37 il. v textu Zd. Burian, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, 1949, pův. plpl. vazba s obálkou, 374s., trhlinky na hřbetu a při okrajích obálky, jinak dobrý stav

obálka anonym, frontispis a ilustrace L. Bennett, secesní úprava, vlysy, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1926, 2. vydání, pův. clpl. nakladatelská  zdobená vazba s obálkou, 205s., nakladatelská reklama s Burianovou ilustrací na zadní straně obálky, vazba mírně povolená, spodní část obálky chybí,  velmi dobrý stav

obálka, kresba na vazbě a 10 čb. kvašů v sépiovém tónu Z. Burian, vydala Práce, Praha 1951, pův. polopl. vazba s obálkou, 207s., velmi dobrý stav

obálka anonym, frontispis a ilustrace L. Bennett, secesní úprava, vlysy, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1926, pův. clpl. nakladatelská  zdobená vazba s obálkou, 207s., vazba mírně povolená, velmi dobrý stav

obálka  a10 čb. kvašových ilustrací Z. Burian, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1946, pův. nakladatelská clpl. zdobená vazba, 232s., ob. při krajích pokrčená a v rozích lehce poškozená, velmi dobrý stav

16 čb. kvašových ilustrací Z. Burian, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1947, pův. clpl. zdobená vazba, 464s., velmi dobrý stav

« < 1 2 > »

vyzdobil J. Benda, úpr. A. Macek, vazba L. Bradáč, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1911, Ex. 380/520, původní celokožená vazba, 86s., zlatá ořízka, stav velmi dobrý

ilustrace A. Strnadel, úprava R. Hála, vyd. E. Jánská, 4sv. edice Hyperion, Praha 1941, brož., 65s, nerozřezáno, lehce zašpiněná, při okraji pokrčená obálka

portrét B. Němcové ve frontispisu K. Štapfer, dvě barevné přílohy a množství ilustrací v textu V. Bartoněk, L. Borůvka, J. Goth, P. Körber, K.V. Muttich, Frant. Bíza, F. Slabý, K. Štapfer, J. Ullrich, K. Thuma, vyd. I.L. Kober, Praha (1936), nakladatelská celopl. vazba s ražbou a zlacením na deskách, 250s., desky vyšisované, vypadlé zlacení písmen, medailon B.N. odřený, horní a dolní část hřbetu odřená, věnování na patitulu, velmi dobrý stav

2002, Gallery

1998, Torst

Stav: Dobrý stav knihy; okraje obálky lehce pomačkané

1958, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při horním okraji jen nepatrně opotřebená