Položky aukce autora: May Karel 1842 - 1912

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1998, Torst

Stav: Velmi dobrý stav knihy; ušpiněná obálka

1994, Art Service International

1994, Victoria Publishing