Položky aukce autora: Jules Verne 1828 - 1905

tuš, papír

21 x 21

monogr. PN M 90, autor se zabýval figurální malbou a kresbou, ve volné tvorbě se věnoval tanci a baletu, jeho kresba se vyznačuje jednoduchostí a dynamikou, působil jako malíř a ilustrátor lékařské literatury na Anatomickém ústavu, ilustroval učebnici anatomie

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

64,8 x 85,5

Sign. PD Mžyk Josef 1997; 5/23

1999, Slovart

- tato Bichle současného umění obsahuje 24 kapitol - např. Pop-art a dále, Minimalismus a konceptualismus, Realismus v Americe, Mimo New York, Latinská Amerika aj. podpis autora! / 536 barevných vyobrazení

Stav: Velmi dobrý stav

1993, Mladá fronta

1966, Nakladatelství československých výtvarných umělců (NČSVU)

198 vyobrazení

Stav: Velmi dobrý, zažloutlé okraje