Položky aukce autora: Verne Jules 1828 - 1905

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

49 x 58,5

Stav: Přeložený, lehce zašpiněný papír; stav dobrý

Johann Baptist Homann (1664-1724)

J. Otto

Stav: Hřbety desek místy nepatrně odřené nebo vybledlé, jinak velmi dobrý stav všech svazků

1944, International Business Machines Corporation

Stav: Lehce odřené rohy desek, jinak velmi dobrý stav