Položky aukce autora: Verne Jules 1828 - 1905

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1998, Torst

Stav: Velmi dobrý stav knihy; ušpiněná obálka

1981, Odeon

1976,

Publikace Federálního ministerstva pro technický a investiční rozvoj vydaná pro účely světové konference OSN o lidských sídlech Habitat konané v roce 1976 ve Vancouveru v Kanadě; obs. 412 čb. vyobr.