Položky aukce autora: Verne Jules 1828 - 1905

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1926, Svoboda a Solař

Obálka a dřevoryty Jan Rambousek

Stav: Po krajích a na hřbetu zažloutlá, otřepená a mírně otrhaná vazba; několik uvolněných listů z vazby; po krajích otřpené listy

2014, Galerie Zdeněk Sklenář

1974, Iskusstvo leningradskogo gosudarstvennogo farforovogo zavoda