Položky aukce autora: Burian Zdeněk 1905 - 1981

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

2011, Československé dokumentační středisko

2013, Arbor Vitae

1979, Tatran