Položky aukce autora: Zdeněk Burian 1905 - 1981

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1961, SNDK (Státní nakladatelství dětské knihy)

Stav: Velmi dobrý, vazba lehce zažloutlá

1998, Arte Tipografica

1974, SNTL (Státní nakladatelství technické literatury)

Stav: Velmi dobrý stav, vazba mírně zkosená