Litujeme, momentálně neběží žádná aukce

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

1963, Chr. Belser Verlag

Stav: Velmi dobrý stav knihy; horní okraj obálky lehce pomačkaný

1930, Jan Štenc

Se 70 bar. tabulkami a 107 reprodukcemi v textu

Stav: Nepatrně prohnuté zadní desky, jinak velmi dobrý stav

Art Centrum

39 vyobrazení