Litujeme, momentálně neběží žádná aukce

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1990, Správa kultúrnych zariadení

Stav: Nepatrně zašlá vazba, jinak dobrý stav

2014, Retro Gallery