HISTORIE AUKCÍ

Internetová bibliofilská aukce prosinec 2020

Internetová biblio nabídka od 16. do 18. prosince 2020 v Internetové aukci Vltavínu

https://www.auctions-art.cz/aukce.php?lang=cz&aukce=1&online=1

Pravidla aukce najdete v aukční vyhlášce, návod jak dražit zde.

Listopadova bibliofilská aukce

Skvosty z naší nabídky Bibliofilské aukce Vltavínu, která vyvrcholí ve čtvrtek 26. listopadu 2020.

Předaukční výstava proběhne 23. - 26.5. v prostorách Aukční síně Vltavín po - čt 10-18 hod., v den aukce do 15 hod.

Dražba bude mimojiné možná skrze online portál Livebid.

kolorovaný linoryt

12,8 x 9

Stav: při okrajích lehce zašpiněný papír

sign. PD fleissig

tužka, lept, papír

značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6

30,5 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

1963, Chr. Belser Verlag

Stav: Velmi dobrý stav knihy; horní okraj obálky lehce pomačkaný

1996, Egon Schiele Art Centrum

Soubor studií a ilustrací Čapkovy tvorby / scénografie, kresba, obrazy a Čapkovy texty / ve spolupráci s Museum Bochum a Museum Moderner Kunst v Pasově / bilingví česko-německé vydání