HISTORIE AUKCÍ

184. květnová sálová aukce

jarní bibliofilská aukce

Litografie

22 x 31,2

Sign. PD J. Valečka 2007; 13/100

64,8 x 85,5

Sign. PD Mžyk Josef 1997; 5/23

Litografie

49,4 x 34,6

Sign. DU Singer09; 67/100

1998, Centre tcheque de Paris

1982, Mladá fronta

barevné fotomontáže Jurij Rožkov, předmluva Vl. Remeš, verše J. Taufer

1990, The Minneapolis Institute of Arts