HISTORIE AUKCÍ

Novoroční eAukce 2024

Novoroční eAukce na Livebid.cz

Livebid je aukční online platforma pro konání internetových aukcí a online rozšíření sálových aukcí v reálném čase dražby. Služba  umožňuje zájemcům kdekoliv s připojením k internetu účastnit vybrané sálové aukce.

Kliknutím na kladívko pod vyvolávací cenou vás přesměruje přímo na stránku aukce.

eAukce je internetová online dražba realizována bez fyzické účasti uživatelů a probíhá pouze formou online. Online aukce vychází z limitování. Pro každou položku je nastaven čas, který je odpočítáván přímo na obrazovce pod draženým dílem, aby dražitelé věděli, kolik času zbývá na příhoz. Jakmile některý z účastníků provede nový příhoz, časový odpočet začíná znovu. Pokud odpočet skončí, položka se odklepává a vyhrává ji zájemce, který podal poslední nejvyšší příhoz. Pokud žádný z dražitelů v eAukci nepřihodil, položka se označí jako neprodaná a následuje další položka.

Termín aukce: 23. 1. 2024, 17:00

Robinson Crusoe

Robinson Crusoe je součástí Novoroční eAukce na Livebid.cz

Livebid je aukční online platforma pro konání internetových aukcí a online rozšíření sálových aukcí v reálném čase dražby. Služba  umožňuje zájemcům kdekoliv s připojením k internetu účastnit vybrané sálové aukce. eAukce je internetová online dražba realizována bez fyzické účasti uživatelů a probíhá pouze formou online.

Aukce 206 net podzim 2023

online část 206. bibliofilské aukce 2023

Jednotlivé položky budou postupně končit v pátek 1. prosince 2023

mezi 10. a 15. hodinou na aukčním portále Aukční síně Vltavín.

Naše položky si můžete prohlédnout pod odkazem níže vpravo

(jednotlivá témata nad soupisem položek lze přímo prohlédnout jejich proklikem)

20,7 x 14,8

sign. PD Boris Jirků, č. 4/30

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

2000, Galerie Rudolfinum

Stav: Velmi velmi dobrý stav obou svazků, ochranné pouzdro

1933, Fr. Borový

Vazba Fr. Muzika

Stav: Lehce promáčknuté plátno na hřbetu, přední desky mírně odřeny, dobrý a zachovalý stav