34,5 x 49,5

sign. LD Marko Čermák, č. 85/100, vytvořeno exkluzivně pro Galerii Vltavín a Galerii 33

34,5 x 49,5

sign. PD Marko Čermák, č. 77/100, vytvořeno exkluzivně pro Galerii Vltavín a Galerii 33

tužka, lept, papír

značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6

1948, Propagacioni otsek Izvršnog odbora XI svesokolskog sleta u Pragu

Úprava (a obálka?) J. Istler; řada čb. fotografických příloh

Stav: Lehce odlepený hřbet, jinak dobrý stav brože; horní okraj obálky potrhaný, dolní a boční okraje odřené

1998, Centre tcheque de Paris

1953, Orbis

Stav: Zachovalý stav knihy, uvolněná vazba, jeden dvojlist uvolněný; obálka zachovalá, po krajích a na hřbetu mírně otrhaná, dole znovuslepená