Položka byla vložena do košíku
21,2 x 14,7
sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk
35,5 x 27,5
autorský tisk, sign. PD Válek
1929, Otakar Štorch-Marien (Aventinum)
Stav: Obálka v rozích a při krajích trochu odřená; dobrý stav
2010, Výtvarné centrum Chagall
Stav: Velmi dobrý stav všech svazků
1925, Jos. R. Vilímek
nakladatelská celoplátěná vazba se zlacenými reliéfy / vazba Jos. Pfeiffer
Stav: listy při krajích zažloutlé, plátýnko na kraji předních desek a hřbetu lehce natržené, barva desek lehce vyšisovaná, dobrý stav
Copyright (c) 2024 Antikvariát Vltavín