Položky aukce autora: Reynek Bohuslav 1892 - 1971

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1974, Universita Karlova

Stav: Velmi dobrý stav knihy; okraje obálky potrhané a zohýbané

2008, Hatje Cantz Verlag

1929, Kvasnička a Hampl

Podle textu Kralické Biblí svaté, vydání z roku 1596; vyňato z Knihy soudců, kapitoly XIII-XVI; kresby a výzdoba Jan Konůpek; ochranné pouzdro

Stav: Velmi dobrý až výborný stav; nerozřezáno