Vyvolávací cena: 200,- Více zde aukce

Šašinec

Internetová biblio nabídka od 16. do 18. prosince 2020 v Internetové aukci Vltavínu

https://www.auctions-art.cz/aukce.php?lang=cz&aukce=1&online=1

Pravidla aukce najdete v aukční vyhlášce, návod jak dražit zde.

Autor: Filip Balek-Brodský 1871 - 1949

podpis autora, dobové reklamy, vlastním nákladem, Praha 1939, 106s., brož, běžné opotřebení, dobrý stav

kolorovaný linoryt

12,8 x 9

Stav: při okrajích lehce zašpiněný papír

sign. PD fleissig

tužka, lept, papír

značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6

30,5 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

1961, SNKLU (Státní nakladatelství krásné literatury a umění)