Položky aukce autora: Josef Čapek 1887 - 1945

34,5 x 49,5

sign. PD Marko Čermák, č. 85/100, vytvořeno exkluzivně pro Galerii Vltavín a Galerii 33

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

27 x 17,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1992, Národní galerie

103 barevných a 66 černobílých vyobrazení

1950, Orbis

Podpis autora

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka natržená, v rozích otřepená

1979, Moravská galerie v Brně

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka po krajích poškozená