Internetová bibliofilská aukce prosinec 2020

Internetová biblio nabídka od 16. do 18. prosince 2020 v Internetové aukci Vltavínu

https://www.auctions-art.cz/aukce.php?lang=cz&aukce=1&online=1

Pravidla aukce najdete v aukční vyhlášce, návod jak dražit zde.

34,5 x 49,5

sign. LD Marko Čermák, č. 85/100, vytvořeno exkluzivně pro Galerii Vltavín a Galerii 33

34,5 x 49,5

sign. PD Marko Čermák, č. 77/100, vytvořeno exkluzivně pro Galerii Vltavín a Galerii 33

tužka, lept, papír

značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6

1979, Moravská galerie v Brně

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka po krajích poškozená

1944, Gustav Voleský

Stav: Pouze listy s obsahem a ilustracema bez původních desek; při krajích trochu ohmatané a zažloutlé a s nepatrně otřepenýma růžkama

1946, Jan Laichter

Stav: Velmi dobrý stav knihy; zažloutlé a lehce odřené kraje obálky; částečně nerozřezáno