Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

K.J. Erben: Kytice

Novoroční eAukce na Livebid.cz

Livebid je aukční online platforma pro konání internetových aukcí a online rozšíření sálových aukcí v reálném čase dražby. Služba  umožňuje zájemcům kdekoliv s připojením k internetu účastnit vybrané sálové aukce.

Kliknutím na kladívko pod vyvolávací cenou vás přesměruje přímo na stránku aukce.

eAukce je internetová online dražba realizována bez fyzické účasti uživatelů a probíhá pouze formou online. Online aukce vychází z limitování. Pro každou položku je nastaven čas, který je odpočítáván přímo na obrazovce pod draženým dílem, aby dražitelé věděli, kolik času zbývá na příhoz. Jakmile některý z účastníků provede nový příhoz, časový odpočet začíná znovu. Pokud odpočet skončí, položka se odklepává a vyhrává ji zájemce, který podal poslední nejvyšší příhoz. Pokud žádný z dražitelů v eAukci nepřihodil, položka se označí jako neprodaná a následuje další položka.

Termín aukce: 23. 1. 2024, 17:00

Autor: Karel Štěch 1908 - 1982

obálka, titul. viněta  a 9 celostr. příloh vše dřevorytem a úprava K. Štěch, vydal Vilém Šmidt, Praha 1942, 154 s., brož, obálka při okrajích lehce zašpiněná, velmi dobrý stav

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1961, SNDK (Státní nakladatelství dětské knihy)

Stav: Velmi dobrý, vazba lehce zažloutlá

2017,

2000, Galerie Rudolfinum

Stav: Velmi velmi dobrý stav obou svazků, ochranné pouzdro