Položky aukce autora: Jaroslav Foglar 1907 - 1999

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1996, Naše vojsko

1982, Svoboda

Stav: Velmi dobrý stav obou svazků; obálky při krajích hřbetů nepatrně pomačkané

2002, Česká pošta