Položky aukce autora: Foglar Jaroslav 1907 - 1999

Přístav volá byl třetí knihou vydanou Kobesem v sešitech a vyšel v číslech 20 až 26. Na román byly zhotoveny originální desky s hlavou indiána a svázáním jednotlivých sešitů do desek tak vznikla kapesní foglarovka

Více zde: https://www.foglarovec.cz/products/a1941-kto-svazek-3-kobes/

4 kvašové ilustrace v přílohách Zd. Burian a čb. kresby v textu M. Mariquita , ed. Knihy táborového ohně sv. 2, vydal Kobes, Praha 1941 , dobová polopl. vazba s reliéfní kresbou, 312s., velmi dobrý stav, Přístav volá byl třetí knihou vydanou Kobesem v sešitech a vyšel v číslech 10 až 19, na román byly zhotoveny originální desky , které si zájemce mohl dokoupit a svázáním jednotlivých sešitů do desek tak vznikla kapesní foglarovka.

6 akvarel. ilustrací v přílohách a tušové kresby v textu Bohumil "Bimba" Konečný, ed. Knihy táborového ohně sv. 3, vydal Kobes, Praha 1941-42 , dobová polopl. vazba s reliéfní kresbou, 204 s., velmi dobrý stav, Přístav volá byl třetí knihou vydanou Kobesem v sešitech a vyšel v číslech 20 až 26, na román byly zhotoveny originální desky, které si mohl zájemce dokoupit a svázáním jednotlivých sešitů do desek tak vznikla kapesní foglarovka

3x lept, úprava, návrh vazby a podpis v tiráži C. Bouda, podpis v tiráži V. Dyk, lepty tisk K. Sommer, vazba A. Tvrdý, vydal Fr. Topič, Praha 1930, Ex. 202/561, ruční papír Holland, pergamen. vazba se zlacenou reliéfní ražbou na desce, velmi dobrý stav, horní hřbet nepatrně opotřebený, exlibris na předním přídeští

vydali Čeští salesiáni, Řím 1984, 436 s., brož, lehce odřená vazba, dobrý stav

podpis od Milana Paumera "ten třetí", obálka M. Hlupý, úprava Studio RR, sv. 4,  vyd. Nezávislé Tiskové Středisko, Praha 1990, brož, 190s., stav velmi dobrý

1994, Odeon

1958, SNKLHU (Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění)

1962, Nakladatelství politické literatury

Stav: Velmi dobrý stav knihy; okraje obálky lehce zašlé