Položky aukce autora: Bouda Cyril 1901 - 1984

barev. akvarelová kresba postavy se zrcadlem C. Boudy s věnováním na patitulu, vyd. NČSVU, Praha 1961, p.. vazba o ob., 137s., velmi dobrý stav

il. a podp. na patitulu obou svazků C. Bouda, vyd. SNKLHU, Praha, 1953, 2x clpl. vazba bez ob., 309+261s., velmi dobrý stav obou svazků

vyzdobil J. Benda, frontispis gravura A. de Pian podle J. Mařáka, úpr. A. Macek, vazba L. Bradáč, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1911, brož., 86s., stav velmi dobrý

ilustrace a kresba na obálce J. Zrzavý, závěrečná studie věnovaná ilustracím Zrzavého J. Kotalík, poznámky a vysvětlivky K. Jánský, 16 sv. edice Nesmrtelní, vyd. KLHU, Praha 1954, pl. vazba s ob., 94s., obálka při kraji drobně poškozena, velmi dobrý stav

věnování a podpis od Milana Paumera "ten třetí z Mašínovců", obálka M. Hlupý, úprava Studio RR, sv. 4,  vyd. Nezávislé Tiskové Středisko, Praha 1990, brož, 190s., stav velmi dobrý

2013, Arbor Vitae

1992, TON

1972, Verlag Werner Dausien

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při okrajích na hřbetu otřepená a vybledlá