Vyvolávací cena: 5500,- Více zde aukce

A. Branald: Kouzelné zrcadlo - vyprávění o Cyrilu Boudovi

Autor: Cyril Bouda (1901 - 1984)

barev. akvarelová kresba postavy se zrcadlem C. Boudy s věnováním na patitulu, vyd. NČSVU, Praha 1961, p.. vazba o ob., 137s., velmi dobrý stav

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

2013, Arbor Vitae

1996, Globus Comunicación

Stav: Nepatrně opotřebené desky, jinak velmi dobrý stav

2007, Jakura