Položky aukce autora: Kobliha František 1877 - 1962

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1963, SNKLU (Státní nakladatelství krásné literatury a umění)

2007, Garamond

Stav: Obálka lehce ušpiněná, jinak dobrý stav

2014, Vltavín

Nejnovější obsáhlá publikace věnovaná knižní tvorbě Kamila Lhotáka, obsahuje stovky reprodukovaných ilustrací, soupis knižní tvorby, předmluvu napsal prof. František Dvořák