Položky aukce autora: Kobliha František 1877 - 1962

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1989, Národní galerie

1930, Jan Fromek

2006, Slovenský filmový ústav

2DVD v původním obalu; slovensky; anglické a německé titulky