Vyvolávací cena: 1000,- Více zde aukce

Helena Čapková: Kolébka

Internetová biblio nabídka od 16. do 18. prosince 2020 v Internetové aukci Vltavínu

https://www.auctions-art.cz/aukce.php?lang=cz&aukce=1&online=1

Pravidla aukce najdete v aukční vyhlášce, návod jak dražit zde.

Autor: Josef Čapek 1887 - 1945

obálka, nakl. značka, viněta v titulu a koncové viněty vše linorytem a úprava Josef Čapek, vydal Dr. Otakar Štorch-Marien, Praha 1922, 70s., pův. brož, edice Aventinum, sv. 48, 2000ex., velmi dobrý stav

kolorovaný linoryt

12,8 x 9

Stav: při okrajích lehce zašpiněný papír

sign. PD fleissig

tužka, lept, papír

značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6

30,5 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

1944, H.F.G. Witherby

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při krajích lehce potrhaná

1999, Vltavín

1930, Vesmír