Vyvolávací cena: 300,- Více zde aukce

B.B. Buchlovan: Hostina bibliofilů

Bibliofilská aukce bude vrcholit v aukčním sále v Ostrovní ul. 8  (za Národním divadlem) ve čtvrtek 26. května 2022 od 18h

Předaukční výstava proběhne 23. - 26.5. v prostorách Aukční síně Vltavín po - čt 10-18 hod., v den aukce do 15 hod.

Pravidla aukce najdete v aukční vyhlášce, návod jak dražit zde, kompletní nabídku na www.galerie-vltavin.cz

Naše hlavní témata jsou: tiskař Jaroslav Picka a jeho dílo, avantgardní typografie (Toyen,Teige, Josef Čapek), knihy lomeného stylu - <<kubismus a kniha>>,  Josef Váchal, básníci ve svých sbírkách podepsaní, autogramy (John Steibeck aj.), staré tisky (hebraica, kuchařky, Cromwell), Božská komedie

nahlédnout můžete za tlačítkem Další >>

Autor: Petr Dillinger 1899 - 1954

sign. exlibris Fr. Kobliha, podpis B.B. Buchlovana v tiráži, litografie a úprava P. Dilinger, zakázková vazba, soukr. tisk, 1934, 32 s., velmi dobrý stav

34,5 x 49,5

sign. PD Marko Čermák, č. 85/100, vytvořeno exkluzivně pro Galerii Vltavín a Galerii 33

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

27 x 17,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1952, Mír

Stav: Dobrý stav knihy; okraje obálky potrhané

2008, Hatje Cantz Verlag

2001, Národní hřebčín v Kladrubech nad Labem