Položky aukce autora: Jan Zrzavý 1890 - 1977

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1910, I.L. Kober

Stav: Dobrý stav, hřbet vazby dovnitř zkroucený

1944, Gustav Voleský

Stav: Pouze listy s obsahem a ilustracema bez původních desek; při krajích trochu ohmatané a zažloutlé a s nepatrně otřepenýma růžkama

1995, Mladá fronta