21,2 x 14,7
sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk
64,8 x 85,5
Sign. PD Mžyk Josef 1997; 5/23
1940, Václav Pour
vazba Jenda Rajman, Rožďalovice / obálka vevázána vzadu
Stav: Velmi dobrý, zlacená ořízka
1935, Fr. Borový
viněta na titulním listu a 3 fotografie J. Štyrský / ob. a úprava K. Teige / vazba Fr. Muzika / orig. brož. K. Srp: Karel Teige a typografie, Praha 2009 s.171 ; Vloemans 1994, No. 57 ; Primus 1990, No. 118
Stav: velmi dobrý stav, ob. v horním pravém rohu poškozená, část chybí, restaurovanopři krajích pokrčená, lehce zašlá, hřbet v krajních partiích poškozen, restaurováno
Copyright (c) 2024 Antikvariát Vltavín