Položky aukce autora: Škvorecký Josef 1924 - 2012

obálka M. Kravjanský, sv. 1,  vyd. Sixty Eight Publishers, Toronto 1971, brož, 241s., odřená, pokrčená dole uvolněná obálka, jinak stav dobrý

obálka M. Kravjanský, sv. 17,  vyd. Sixty Eight Publishers, Toronto 1975, brož, 261s., stav velmi dobrý

obálka B. Munzarová, úprava V. Držmíšková, sv. 90,  vyd. Sixty Eight Publishers, Toronto 1980, brož, 230s., ohnuté rohy, lehce poškozený hřbet

Mirákl
450,- aukce

3. vydání, ob. Jan Brychta, vydaly Rozmluvy, Londýn 1986, původní brož., 575s., velmi dobrý stav

ob. B. Munzarová, úprava V. Držmíšková,  131 sv.,  vydal Sixty-Eight Publishers, Toronto 1984, původní brož, 555s., výborný stav

2. vydání, Edice rozebraných knih sv.1, Dialog, Frankfurt am Main 1984, původní brož, 260s., drobné oděrky hran hřbetu, velmi dobrý stav

vyd. Jindř. Bačkovský, Praha, 1921, plpl. převazba, 248s., na hřbetu naprasklé desky, flíčky na listech, několik listů mírně vyspraveno izolepou

il. Zd. Burian, vyd. Toužimský a Moravec, Praha, 1934, pův. clpl. vazba, 282s., rozvolněná a u předsádek naprasklá vazba, flíčky na listech, otřepené plátno na okrajích hřbetu, jinak dobrý stav

proti titulu fotografie hradčanského panoramatu, 21 ilustrací, mapka českých zemí v příloze, kniha sestavená českým revolucionářem a exulantem J.V. Fričem představuje kulturnímu Západu české dějiny, v překladech uvádí pasáže z význ. literárních děl minulosti i současnosti, pověstí, pohádek, písní, vydal Libraire Internationale, Paris 1867, polokož. vazba, 470s., skvrny na papíře, dobrý stav

2008, Hatje Cantz Verlag

1988, Index