Položky aukce autora: Kamil Lhoták 1912 - 1990

kolorovaný linoryt

12,8 x 9

Stav: při okrajích lehce zašpiněný papír

sign. PD fleissig

tužka, lept, papír

značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6

30,5 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

1946, A. Dědourek

Stav: Hřbet obálky téměř celý chybý, rozdělana napůl, okraje potrhané; stav knihy dobrý

1990, The Minneapolis Institute of Arts

1999, Mladá fronta