Položky aukce autora: Lhoták Kamil 1912 - 1990

podpis a ilustrace K. Lhoták, překlad J. Zaorálek, doslov L. Kundera, Odeon, Praha 1968, plátěná s obálkou, obálka na hřbetu a rohu poškozená, lehce zkosený hřbet, jinak stav dobrý

obálka anonym, frontispis a ilustrace L. Bennett, secesní úprava, vlysy, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1926, 2. vydání, pův. clpl. nakladatelská  zdobená vazba s obálkou, 205s., nakladatelská reklama s Burianovou ilustrací na zadní straně obálky, vazba mírně povolená, spodní část obálky chybí,  velmi dobrý stav

obálka  a10 čb. kvašových ilustrací Z. Burian, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1946, pův. nakladatelská clpl. zdobená vazba, 232s., ob. při krajích pokrčená a v rozích lehce poškozená, velmi dobrý stav

42 čb. ilustrací E. Bayard a A. de Neuville, vyd. Jos. R. Vilímek, Praha, nedat, plpl. převazba se zlacením na hřbetu, 183s., přední předsádka mírně rozvolněná, velmi dobrý stav

1937, Václav Petr

Původní obálka vevázána; polopergamenová převazba

1959, Artia

1974, SNTL (Státní nakladatelství technické literatury)