Položky aukce autora: Josef Váchal 1884 - 1969

reprodukce dřevorytů J. Váchala, uspořádal a upravil V. Sainer, 15. sv. edice Přátelům pro potěšení, vydalo Nejmenší Nezávislé Nakladatelství, Praha 1991, brož s ob., 59s., několik flíčků uvnitř, jinak velmi dobrý stav

vyd. Volvox Globator, Praha, 1992, brož, 162s., velmi dobrý stav

prostorové leporelo, vydala Lidová demokracie – Vyšehrad, Praha 1983, velmi dobrý stav

kresba tuší s věnováním Fr. Jiroudka na patitulu monografie, ed. Umělecké profily, vydal Odeon, Praha 1980, pl. s ob., 190s., velmi dobrý stav

16 kamenorytin s barev. litografií, ilustr., ob. , úprava C. Bouda, tisk Průmyslová tiskárna, vydal Sfinx, Praha 1946, polopl. vazba s ob., 435s., ochr. pouzdro, velmi dobrý stav

litografie

16,1 x x 11,2

sign. PD J. Šerých 86, č. 18/100

30,5 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

Litografie

53,8 x 37,2

Sign. PD Martin Salajka 2010; 21/81

2007, Garamond

Stav: Obálka lehce ušpiněná, jinak dobrý stav

1981, Panorama

Profily z prací mistrů československé fotografie

Stav: Velmi dobrý stav fotografií a sešitu s textem; obálka v krajích zevnitř slepovaná, na povrchu pomačkaná a ušpiněná