Položky aukce autora: Gruša Jiří 1938 - 2011

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1966, Mladá fronta

Stav: Lehce ušpiněná obálka, jinak velmi dobrý stav

1974, SNTL (Státní nakladatelství technické literatury)

2007, Jakura