Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

M. Rutte: Ohnivá vlna (1920 - 1921)

Bibliofilská aukce, 206. aukce Vltavínu, bude vrcholit ve čtvrtek 30. listopadu 2023 (pozor netradičně) již od 17 hodin!

Přímo zúčastnit se aukce bude možné v prostorech Aukční síně Vltavín na Masarykově nábřeží 36, Praha 1

Předaukční výstava proběhne 27. - 30.11. v prostorách Aukční síně Vltavín po - čt 10-18 hod., v den aukce do 15 hod.

Autor: Josef Richard Marek 1883 - 1951

obálka a viněta v titulu linoryt a úprava J. Marek, vydal Karel Beníško, Plzeň 1922, orig. brož, 55 s., stav velmi dobrý, listy mírně zažloutlé

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1941, Vyšehrad

Stav: Dobrý stav, skvrna na vazbě, hrany mírně opotřebené

2000, Galerie Rudolfinum

Stav: Velmi velmi dobrý stav obou svazků, ochranné pouzdro

1920, František Rebec

8 orig. dřevorytů  Fr. Kobliha / báseň K. Hlaváček / vytištěno k VII. Všesokolskému sletu

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při krajích skvrnitá a drobně poškozená