POŠTOVNÉ ZDARMA již nad 500,- (objednávka nad 500,- Kč s platbou na účet předem)

Přijímáme umělecké předměty do uměleckých aukcí.

Obchod  je otevřen v obvyklých otevíracích hodinách Po - Pá 10-12 13-18

Pozor! Dovolená od 29.6. do 8.7.

Obchod (výdej) bude po tuto dobu přerušen.

Knihy i grafiku objednávejte nejlépe přes eshop. Objednávky k osobnímu odběru již čekají .

Prosíme, dbejte o zvýšenou hygienu, děkujeme.

Vyvolávací cena: 2200,- Více zde aukce

H. Parmelin: Picasso Der Zauberer von Notre dame de Vie

Samizdat, exil, bibliofilie, podpisy, avantgarda, Patočka, Kundera, Havel, Kantůrková, Picasso, staré tisky, Jednou nohou / Revolver Revue

Autor: Pablo Picasso (1881 - 1973)

12 barev. litografických tisků tužových kreseb P. Picassa, Éditions Cercle ď Art, Paris 1966, vydala Artia, Praha 1971, pl. vazba s bar. reliéfem podle Picassovy kresby, 198s., velmi dobrý stav, ob. na hřbetu drobně opotřebená,  ochranné pouzdro

litografie

16,1 x x 11,2

sign. PD J. Šerých 86, č. 18/100

30,5 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1965, Crown Publishers, Inc.

1935, L. Mazáč

Stav: Zašpiněná a po krajích trochu odřená vazba, jinak dobrý stav