POŠTOVNÉ ZDARMA (objednávka nad 1500,- Kč s platbou na účet předem)

Příjímáme umělecké předměty do jarních aukcí.

Vánoční otevírací doba:

23.12.                                    10 – 12 a 13 – 18 hod.

24.12. 2019 – 3.1. 2020          ZAVŘENO

Vyvolávací cena: 2200,- Více zde aukce

H. Parmelin: Picasso Der Zauberer von Notre dame de Vie

Samizdat, exil, bibliofilie, podpisy, avantgarda, Patočka, Kundera, Havel, Kantůrková, Picasso, staré tisky, Jednou nohou / Revolver Revue

Autor: Pablo Picasso (1881 - 1973)

12 barev. litografických tisků tužových kreseb P. Picassa, Éditions Cercle ď Art, Paris 1966, vydala Artia, Praha 1971, pl. vazba s bar. reliéfem podle Picassovy kresby, 198s., velmi dobrý stav, ob. na hřbetu drobně opotřebená,  ochranné pouzdro

33 x 39

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno

30,5 x 39

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

2000, Český art holding

1937, Rudolf Škeřík

Úprava, kresby a vazba Toyen