Téma položek aukce: Picasso

příhody dvanáctiletého chlapce na opuštěném ostrově z pera francouzské spisovatelky, 8 barevných litografií ve frontispisu a v přílohách v textu, francouzsky, vydal La Librairie de l'Enfance et de la Jeunesse, P.-C. Lehuby, Paris okolo 1860, 224s., původní brož, , obálka v dolní části natržená, okraje obálky pokrčené, oslí růžky, zažloutlý papír, místy flíčky, dobrý stav

redakce Jan Neruda, ed. Poetické besedy sv. 32., vydal Ed. Valečka, Praha 1887, pův. polopl. vazba, 112s., velmi dobý stav

lept a úprava Fr. Pavelka, vydal F. Lukavský, Český Třebová, Ex. 205/350, 27 s., pl. kožená vazba, velmi dobrý stav

litografie

55,5 x 43

sign. PD Jelen 2020, č. 161/200

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

Litografie

37,2 x 53,7

Sign. PD Hodonský 2010; 82/100

1961, SNDK (Státní nakladatelství dětské knihy)

Stav: Velmi dobrý, vazba lehce zažloutlá

1995, Nakladatelství Lidové noviny (NLN)

Stav: vazba prvního svazku mírně opotřebená, jinak velmi dobrý

1995, Portál