Položky aukce autora: Picasso Pablo 1881 - 1973

1907-1917. The Painter of Modern Life, vol. II., angl. text, vydala Pimlico, London 1997, brož.,, 500s., velmi dobrý stav, drobné opotřebení na hřbetu

12 barev. litografických tisků tužových kreseb P. Picassa, Éditions Cercle ď Art, Paris 1966, vydala Artia, Praha 1971, pl. vazba s bar. reliéfem podle Picassovy kresby, 198s., velmi dobrý stav, ob. na hřbetu drobně opotřebená,  ochranné pouzdro

1 barev. litografie za titulem a 1 litografie v příloze kresby P. Picassa, Éditions Cercle ď Art, Paris 1964, vydala Artia, Praha 1970, pl. vazba s bar. reliéfem podle Picassovy kresby, 212s., velmi dobrý stav,  ochranné pouzdro

2 orig. litografie z kreseb P. Picassa, vytiskl Fernand Chenot, Intimes aus einem Atelier, vydal Werner Dausien Verlag, Hanau 1969, pl. vazba s bar. reliéfem, 195s., velmi dobrý stav, skvrny na hřbetu obálky, ochranné pouzdro

6x kombinovaná technika A. Brunovský, vše sign., přebásnil Ferdinand Stiebitz, grafická úprava Vl. Viener, vydal Supraphon, 62. publikace edice Lyry Pragensis, Praha 1980, Ex. A67/200, ruční papír z Velkých Losin, volné listy v papírovém přebalu, ochranné pouzdro, výborný stav

biografický almanach s oddíly Teologie, Pedagogika, Zdravotnictví, Právo a justice, Umění - hudba, zpěv, tanec, Umění - drama, film, televize, Výtvarné umění, Sdělovací prostředky, tisk - žurnalisté, Sdělovací prostředky - rozhlasoví pracovníci, Samospráva a veřejná činnost, Ekonomie - průmysl, stavebnictví a obchod, Ekonomie - zemědělství, Tělovýchova - sport, Doplňky předmluva Cecil Parrot a Victor S. Mamatey, doslov J. Pejskar, vydala Konfrontace, Curych 1982, 1985, 323 + 368 s., celoplátěná vazba s přebalem, výborný stav

měsíční trhací kalendář na rok 1997, sestávající z třinácti pohlednic J. Koláře z cyklu Hommage a Božena Němcová, vydala Gallery, Praha 1996,výborný stav

1961, SNKLU (Státní nakladatelství krásné literatury a umění)

2000, Český art holding

1997, Mladá fronta