menu  
Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

Gothaisches genealogisches Taschenbuch nebst diplomatisch-statistischem Jahrbuche auf das Jahr 1860. Jg. XCVII (97.)

eAukce Vzácných knih a bibliofilií probíhá na aukčním portálu LiveBid.cz 

https://livebid.cz/auction/vltavin_leden2026_biblio

Ukončení dražby bude ve středu 7. 1. 2026 od 14:00

Pro zadávání limitů a dražbu online je potřeba se předem registrovat (ověření nového dražitele může trvat až 2 pracovní dny, proto se prosíme registrujte s dostatečným předstihem). 

Autor: Různí autoři

Pozn.:

5 oceloryt. portrétů panovníků, genealogická ročenka o rodokmenech, erbech a titulech šlechtických rodin, stejně jako o jejich majetkových poměrech a společenské pozici, německý text, fraktura, záklaví, tabulky, vydal Justus Perthes, Gotha 1859, původní plátěná ob., 930 s., desky odřené, lehce rozvolněná vazba, dobrý stav


Aukce:

Autor

podpis J. Demla na předsádce, ed. Šlépěje IX., vydala Pavla Kytlicová, Tasov 1925, orig. brož, 184 s., velmi dobrý stav

 


Autor

ob. J. Konůpek, titulní list anonym, ed. Šlépěje XXI., vydal Jakub Deml, Tasov 1934, orig. brož, 115 s., velmi dobrý stav, skrvna na ob.


sign. lept v příloze L. Raškovová, podpis autora za textem, úprava a podpis v tiráži Ot. Karlas, pro účastníky valné hromady SČB ke 100. výročí založení tiskárny Kryl&Scotti v Novém Jičíně vydal Jiří Kryl, Praha 1930, pův. brož s slepotiskovým reliéfem na přebalu, ex. 262/350, 18s., velmi dobrý stav


Grafika, mapy, plakáty:

litografie

55,5 x 43

Stav: velmi dobrý

sign. PD Jelen 2020, č. 161/200


lept

21,2 x 14,7

Stav: velmi dobrý

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk


Litografie

37,2 x 53,7

Stav: Velmi dobrý

Sign. PD Hodonský 2010; 82/100


Doporučujeme:

1873, Swatojanské dědictví

Stav: Dobrý, vazba opotřebovaná


1993, Kra

Stav: Velmi dobrý, obálka mírně optřebovaná


2000, Národní galerie

Stav: Velmi dobrý