Položky aukce autora: Tichý František 1896 - 1961

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

20040, Julius Zirkus

1933, Fr. Borový

Vazba Fr. Muzika

Stav: Lehce promáčknuté plátno na hřbetu, přední desky mírně odřeny, dobrý a zachovalý stav

1988, Odeon