Položky aukce autora: Ondřej Sekora 1899 - 1967

frontispis rytina Robinsona s dalekohledem, úvodní viněta, gotika, dekor. linky, kustody, předmluva Jozef Aloyz Franza,  vydal Nákladem Jana Host. Pospjssila v Hradcy Králowé and Labem a Orlicý 1827, polokož. vazba , 100s., desky odřené a poškozené, listy místy nečisté, dobrý stav

vazba s umělecky zdobenou slonovinovou intarzií, viněta na titul. listu, úvod Henry Kingsley obsahuje první i druhý díl Robinsona Crusoe, tisk C. J. Clay Cambridge, vydal Macmillan and Co., London 1868, zdobená celokožená vazba s intarzovanou slonovinovou destičkou, kosočtvercová destička ze slonoviny zdobená zlacenými ornamenty s dekorativně vyvedeným názvem díla je vložená do přední desky vazby, zlat. ořízka, XXXI. + 607 s., rohy a hrany desek místy odřené, skvrny na předsádkách, vnitřek svazku a stav listů velmi dobrý

dle zpracování Gräbnerova, ilustrace na obálce Karel Vavřina, čb. ilustrace, vydalo Vincentinum, Praha 1928, čtvrté opravené vydání, 161 s., plpl. převazba, velmi dobrý stav

20,7 x 14,8

sign. PD Boris Jirků, č. 4/30

21,2 x 14,7

sign. PD P. Klúčik 1995, autorský tisk

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1958, Artia

Stav: Obálka v levém dolním rohu na hřbetu krátce natržená, jinak velmi dobrý stav

1995, Torst

Stav: Velmi dobrý, vazba lehce rozvolněná

1996, Globus Comunicación

Stav: Nepatrně opotřebené desky, jinak velmi dobrý stav