Položky aukce autora: Purkyně Jan Evangelista 1787 - 1869

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1980, Jazzová sekce

1974, Universita Karlova

Stav: Velmi dobrý stav knihy; okraje obálky potrhané a zohýbané

1956, New York Graphic Society

Stav: Velmi dobrý stav knihy; původní ochranné pouzdro opotřebené