Položky aukce autora: Orlik Emil 1870 - 1932

portrét B. Němcové ve frontispisu K. Štapfer, dvě barevné přílohy a množství ilustrací v textu V. Bartoněk, L. Borůvka, J. Goth, P. Körber, K.V. Muttich, Frant. Bíza, F. Slabý, K. Štapfer, J. Ullrich, K. Thuma, vyd. I.L. Kober, Praha (1936), nakladatelská celopl. vazba s ražbou a zlacením na deskách, 250s., desky vyšisované, vypadlé zlacení písmen, medailon B.N. odřený, horní a dolní část hřbetu odřená, věnování na patitulu, velmi dobrý stav

obálka B. Munzarová, úprava V. Držmíšková, sv. 73,  vyd. Sixty Eight Publishers, Toronto 1980, brož, 443s., lehce poškozená, zašpiněná obálka

obálka B. Munzarová, úprava V. Držmíšková, sv. 105,  vyd. Sixty Eight Publishers, Toronto 1981, brož, 265s., stav velmi dobrý

1970, Práce

Stav: Lehce pomačkané okraje obálky, jinak velmi dobrý stav

1963, Chr. Belser Verlag

Stav: Velmi dobrý stav knihy; horní okraj obálky lehce pomačkaný

1981, SNTL (Státní nakladatelství technické literatury)

Stav: Lehce ušpiněné desky, jinak velmi dobrý stav knihy; obálka na hřbetu ušpiněná a lehce odřená