Položky aukce autora: Orlik Emil 1870 - 1932

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

49 x 58,5

Stav: Přeložený, lehce zašpiněný papír; stav dobrý

Johann Baptist Homann (1664-1724)

1997, Mladá fronta

1990, Dům umění města Brna

1937, Novina