Položky aukce autora: Orlik Emil 1870 - 1932

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1963, SNKLU (Státní nakladatelství krásné literatury a umění)

1941, Melantrich

Stav: Okraje obálky nepatrně odřené, velmi dobrý, hezký stav