Položky aukce autora: Vítězslav Nezval 1900 - 1958

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1965, SNKLU (Státní nakladatelství krásné literatury a umění)

Stav: Velmi dobrý, mírně otřepené okraje

1961, SNKLU (Státní nakladatelství krásné literatury a umění)

Stav: velmi dobrý stav

2010, Signum

Průmyslový design v českých zemích 1990-2010