Položky aukce autora: Vladislav Jan 1923 - 2009

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

2014, Vltavín

Nejnovější obsáhlá publikace věnovaná knižní tvorbě Kamila Lhotáka, obsahuje stovky reprodukovaných ilustrací, soupis knižní tvorby, předmluvu napsal prof. František Dvořák

1962, Nakladatelství politické literatury

Stav: Velmi dobrý stav knihy; okraje obálky lehce zašlé

1946, A. Dědourek

Stav: Hřbet obálky téměř celý chybý, rozdělana napůl, okraje potrhané; stav knihy dobrý