Položky aukce autora: Musil Alois 1868 - 1944

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

2011, Československé dokumentační středisko

2013, Arbor Vitae

1963, Chr. Belser Verlag

Stav: Velmi dobrý stav knihy; horní okraj obálky lehce pomačkaný