Vážení milovníci knih a umění,

v pátek 22. 5. bede otevřenou pouze do 16 hodin,

děkujeme za pochopení

váš tým Vltavín

Položky aukce autora: Musil Alois 1868 - 1944

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

1944, International Business Machines Corporation

Stav: Lehce odřené rohy desek, jinak velmi dobrý stav

Artia

Stav: Obálka v levém dolním rohu na hřbetu krátce natržená, jinak velmi dobrý stav

2015, Akropolis

Stav: Lehce ušpiněné listy na ořezu, jinak velmi dobrý stav