Položky aukce autora: Maria Jaroslav 1870 - 1942

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

49 x 58,5

Stav: Přeložený, lehce zašpiněný papír; stav dobrý

Johann Baptist Homann (1664-1724)

1958, SNKLHU (Státní nakladatelství krásné literatury, hudby a umění)

2007, Garamond

Stav: Obálka lehce ušpiněná, jinak dobrý stav

2014, Jiří Hořava