Položky aukce autora: František Kysela 1881 - 1941

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1952, Orbis

Stav: Knižní blok v dobrém stavu, obálka při krajích potrhaná a pomačkaná, místy ušpiněná

1944, H.F.G. Witherby

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při krajích lehce potrhaná

1862, Friedrich Ehrlich’s Buch- und Kunsthandlung

4. vylepšené vydání, německý text frakturou, všito 20 listů ručně psaných poznámek, 53 vyobr. v textu, vydal Verlag von Friedrich Ehrlich’s Buch- und Kunsthandlung, Prag 1862,

Stav: velmi dobrý, některé listy ohmatané a sem tam skvrny na papíře