Položky aukce autora: Kupka František 1871 - 1957

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1988, Index

1948, Dopravní nakladatelství

Stav: Velmi dobrý stav knihy; okraje obálky potrhané