Dovolená:

1. - 5.7.       ZAVŘENO

15. - 19.7.   ZAVŘENO

Položky aukce autora: Kolář Jiří 1914 - 2002

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1993, Odeon

Stav: Velmi dobrý stav knihy; horní okraj obálky na hřbetu otřepený

1930, Jan Fromek