Položky aukce autora: Kotalík Jiří T. 1951 - *

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

1982, Paris & Cosmopress

Stav: Na přední straně nepatrně zašpiněná, po krajích odřená a dole na hřbetu trochu natržená brož, jinak pěkný a dobrý stav

1927, Otto Girgal

Stav: Po krajích otrhaná a trochu zašlá obálka; po krajích otřepené, zahnědlé a z vazby uvolněné listy

2013, Gallery