Položky aukce autora: Kotalík Jiří T. 1951 - *

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

2001, Yale University Press

2013, Gallery

2014, Retro Gallery