Položky aukce autora: Teige Karel 1900 - 1951

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1996, Torst

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka v pravém dolním rohu při ohybu krátce natržená

1956, New York Graphic Society

Stav: Velmi dobrý stav knihy; původní ochranné pouzdro opotřebené

1929, Kvasnička a Hampl

Podle textu Kralické Biblí svaté, vydání z roku 1596; vyňato z Knihy soudců, kapitoly XIII-XVI; kresby a výzdoba Jan Konůpek; ochranné pouzdro

Stav: Velmi dobrý až výborný stav; nerozřezáno