Vánoční otevírací doba:

24.12. 2018                 ZAVŘENO
25.12. 2018                 ZAVŘENO
26.12. 2018                 ZAVŘENO
27.12. 2018    10 – 12 13 – 18 hod.
28.12. 2018                 ZAVŘENO
31.12. 2018                 ZAVŘENO
1.1. 2019                  ZAVŘENO

Položky aukce autora: Teige Karel 1900 - 1951

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

49 x 58,5

Stav: Přeložený, lehce zašpiněný papír; stav dobrý

Johann Baptist Homann (1664-1724)

2013, Gallery

1926, Svoboda a Solař

Obálka a dřevoryty Jan Rambousek

Stav: Po krajích a na hřbetu zažloutlá, otřepená a mírně otrhaná vazba; několik uvolněných listů z vazby; po krajích otřpené listy

1934, Rudolf Škeřík

Přeložili Josefa Hrdinová a Jaroslav Zaorálek / vydáno 1928-1934 / frontispis: dřevoryt V. Silovský

Stav: Výborný stav všech sedmi svazků