Položky aukce autora: Teige Karel 1900 - 1951

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

1991, VBI

1930, Jan Fromek

1948, Dopravní nakladatelství

Stav: Velmi dobrý stav knihy; okraje obálky potrhané