POZOR!

30. 4 a 1. 5. ZAVŘENO  a  7. a 8. května ZAVŘENO

Vážení knihomilové a duše kulturní,
v čase májových svátků 1. a 8. května bude zavřeno,
taktéž v pondělí předcházející těmto volným dnům roleta zůstane stažena,
děkujeme za pochopení,
krásného jara vám přeje váš tým antikvární.

Položky aukce autora: Bílek František 1872 - 1941

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

1944, H.F.G. Witherby

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při krajích lehce potrhaná

1926, Gutenberg

1995, Divadelní ústav

Stav: Lehce zohýbané růžky, jinak velmi dobrý stav