Položky aukce autora: Bílek František 1872 - 1941

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

49 x 58,5

Stav: Přeložený, lehce zašpiněný papír; stav dobrý

Johann Baptist Homann (1664-1724)

Artia

Stav: Obálka v levém dolním rohu na hřbetu krátce natržená, jinak velmi dobrý stav

2011, Československé dokumentační středisko

1993, Odeon

Stav: Velmi dobrý stav knihy; horní okraj obálky na hřbetu otřepený