Položky aukce autora: Bílek František 1872 - 1941

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

50 x 58

1980, Odeon

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka zevnitř podlepená, při krajích otřepené, povrch zašlý

2003, Obecní dům

Anglicky, k výstavě v Obecním domě

2006, Garamond