Přijďte (třebas jen virtuálně) si k nám objevit knížku, o které dosud nevíte, že po něm toužíte...


POŠTOVNÉ ZDARMA již nad 500,- (objednávka nad 500,- Kč s platbou na účet předem)


Přijímáme umělecké předměty do uměleckých aukcí.

Vykupujeme a oceňujeme bibliofilie, grafiku, obrazy, kresby.


Od 3.8. - 14.8. ZAVŘENO

Obchod  je otevřen v obvyklých otevíracích hodinách Po - Pá 10-12 13-18

Knihy i grafiku objednávejte nejlépe přes eshop. Objednávky k osobnímu odběru již čekají .

Prosíme, dbejte o zvýšenou hygienu, děkujeme.


Cena: 300,-
Objednat košík

The Combinations

Autor

Armand, Louis

Pozn.:

Fiction. Drama. Art. The "European anti-novel" in all its unrepentant glory is here in THE COMBINATIONS, following in the tradition of Sterne, Rabelais, Cervantes, Joyce, Perec. Shortlisted for the 2016 Not the Booker prize. In 8 octaves, 64 chapters and 888 pages, Louis Armand's THE COMBINATIONS is an unprecedented "work of attempted fiction" that combines the beauty & intellectual exertion that is chess with the panorama of futility & chaos that is Prague (a.k.a. "Golem City"), across the 20th-century and before/after.

Nakladatel: Equus

Místo: London

Rok: 2016

Stran: 888

Evid. číslo: 62796

Vazba: brožovaná

Stav: Velmi dobrý

Kniha je u nás skladem

Grafika, mapy, plakáty:

litografie

16,1 x x 11,2

Stav: velmi dobrý

sign. PD J. Šerých 86, č. 18/100


fotografie, pigmentový tisk na Hahnemühle archivním papíře

30,5 x 39

Stav: velmi dobrý

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno


Litografie

49 x 38

Stav: Velmi dobrý

Sign. PD Radek81; autorský tisk


Doporučujeme:

1975, Osveta

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka při krajích drobně poškozená a natržená


1993, Taschen

Stav: Velmi dobrý stav obou svazků; originální ochranné pouzdro