menu  
Cena: 300,-
Objednat košík

The Combinations

Autor

Armand, Louis

Pozn.:

Fiction. Drama. Art. The "European anti-novel" in all its unrepentant glory is here in THE COMBINATIONS, following in the tradition of Sterne, Rabelais, Cervantes, Joyce, Perec. Shortlisted for the 2016 Not the Booker prize. In 8 octaves, 64 chapters and 888 pages, Louis Armand's THE COMBINATIONS is an unprecedented "work of attempted fiction" that combines the beauty & intellectual exertion that is chess with the panorama of futility & chaos that is Prague (a.k.a. "Golem City"), across the 20th-century and before/after.

Nakladatel: Equus

Místo: London

Rok: 2016

Stran: 888

Evid. číslo: 62796

Vazba: brožovaná

Stav: Velmi dobrý

Kniha je u nás skladem

Grafika, mapy, plakáty:

kolorovaný linoryt

12,8 x 9

Stav: při okrajích lehce zašpiněný papír

sign. PD fleissig


tužka, lept, papír

Stav: velmi dobrý

značeno PD v desce VF 1947, 1x návrh na vánoční přání (tužka, pauzovací papír 11 x 14,3); 1x kolorovaný lept 9 x 12,6


fotografie, pigmentový tisk na Hahnemühle archivním papíře

30,5 x 39

Stav: velmi dobrý

sign. PD Markéta Luskačová, vzadu popsáno


Doporučujeme:

Artia

Stav: Obálka v levém dolním rohu na hřbetu krátce natržená, jinak velmi dobrý stav


1994, Odeon

Stav: Velmi dobrý


1944, Gustav Voleský

Stav: Pouze listy s obsahem a ilustracema bez původních desek; při krajích trochu ohmatané a zažloutlé a s nepatrně otřepenýma růžkama