Vyvolávací cena: 400,- Více zde aukce

Požár Tater

Bibliofilská aukce, 206. aukce Vltavínu, bude vrcholit ve čtvrtek 30. listopadu 2023 (pozor netradičně) již od 17 hodin!

Přímo zúčastnit se aukce bude možné v prostorech Aukční síně Vltavín na Masarykově nábřeží 36, Praha 1

Předaukční výstava proběhne 27. - 30.11. v prostorách Aukční síně Vltavín po - čt 10-18 hod., v den aukce do 15 hod.

Autor: Jiří Mahen 1882 - 1939

podpis a věnování Jiřího Mahena, vstupní kresba Alois Wachsman, úprava Fr. Muzika, obálka Rudolf Hála, vydala Družstevní práce, Praha 1934, 74s., orig. brož., ob. mírně zašlá, vazba rozlepená, dobrý stav

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

1971, Československý spisovatel

Stav: Ušpiněná obálka, jinak dobrý stav

2000, Academia