Položky aukce autora: Vaculík Ludvík 1926 - 2015

fejetony z let 1981 - 1987 doplněné o fotografie z života Vaculíkova a jeho přátel, vydal Index, Köln 1988, původní brož, 331s., výborný stav

třetí díl ze série knih o Vinnetouovi, vyd. Jan Toužimský, Praha, 1930, plpl. vazba, 409s., restaurováno, nový slepý hřbet, přední desky lehce sedřené, mírně ušpiněné ořízky, velmi dobrý stav

obs. díly V zemi černých stanů, Vězeň bagdádský, Tajemství babylonské věže, V propastech stínů, Ahriman Mirza, Růže ze Šírázu, V bažinách Ardistanu a Na hoře Alláhově, vyd. Laser, Plzeň, 1992, pův. lamin. vazby, u prvního svazku uvolněný jeden arch, jinak velmi dobrý stav všech osmi knih

Děti kapitána Granta, 172 čb. ilustrací Riou, vyd. Bibliothèque d'Éducation et de Récréation, J. Hetzel et Cie., Paříž, nedat., polokožená převazba se zlacením a zdobením na hřbetu, 624s., zlacená ořízka, velmi dobrý stav

1988, Index

B. Kočí

Stav: Zažloutlé okraje listů, jinak velmi dobrý stav

1978, Lund Humphries