Položky aukce autora: Jindřich Štyrský 1899 - 1942

19,8 x 13

monogr. PD F.H. 2022, autorský tisk

litografie

19,2 x 25,1

sign. PD Jiří Slíva, č. 79/300

35,5 x 27,5

autorský tisk, sign. PD Válek

2010, Arbor Vitae

Stav: Výborný stav, zatavena ve fólii

1993, Národní galerie

Stav: Velmi dobrý; lehce pomačkané růžky

1923, Arno Sáňka

vzácně se vyskytující bibliofilský tisk /  lept ve frontispisu a 5 leptů uvozujících kapitoly L. Dvořáček / úprava Jar. Žlebek / vysázel Frant. Navrátil / vytiskl Ferdinand Mígl / 1. sv. Sáňkovy bibliofilské edice "200" / ex.183/200 / ruční papír Eggerth

Stav: velmi dobrý stav, hřbet vazby odřený