Položky aukce autora: Šindelář František 1887 - 1947

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1980, Jazzová sekce

1990, The Minneapolis Institute of Arts

1978, Tatran

Stav: Velmi dobrý stav knihy; okraje obálky lehce zahnědlé, na horním okraji krátce natržená