Letní otevírací doba:

1. - 5. 7. 2019 ZAVŘENO

15. - 19. 7. 2019 ZAVŘENO

Položky aukce autora: Sidorin Vladimír Iljič

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1981, Odeon

1950, Orbis

Podpis autora

Stav: Velmi dobrý stav knihy; obálka natržená, v rozích otřepená

1937, Václav Petr

Původní obálka vevázána; polopergamenová převazba