Položky aukce autora: Schweiger Hanuš 1854 - 1912

Litografie

48,8 x 32,8

Sign. PD Lukáš Miffek 08; 96/100

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

50 x 58

1996, Globus Comunicación

Stav: Nepatrně opotřebené desky, jinak velmi dobrý stav

1981, SNTL (Státní nakladatelství technické literatury)

Stav: Lehce ušpiněné desky, jinak velmi dobrý stav knihy; obálka na hřbetu ušpiněná a lehce odřená

1991, Aventinum

Stav: Lehce zohýbané růžky desek některých částí, jinak velmi dobrý stav