Položky aukce autora: Šabach Petr 1951 - 2017

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

1993, Národní galerie

Stav: Velmi dobrý; lehce pomačkané růžky

1974, Cercle d´Art

2006, Slovenský filmový ústav

2DVD v původním obalu; slovensky; anglické a německé titulky