Položky aukce autora: Šabach Petr 1951 - 2017

10 x 15,3

sign. PD JKovařík 14.9.76

64 x 49

značeno PD *69, č. 5/60

Litografie

49 x 38

Sign. PD Radek81; autorský tisk

2005, Slovart

1973, Edition Liepzig